Przejdź do treści głównej

Wiadomości


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Dostępne 570 wiadomości z wszystkich 570 dla zadanych warunków:

VI nabór w Euroregionie Beskidy (Interreg V-A RCz-PL)

Stowarzyszenie „Region Beskidy” w Bielsku-Białej w roli Zarządzającego Funduszem Mikroprojektów (Partner Projektu) we współpracy z Region Beskydy we Frýdku-Místku w roli Zarządzającego Funduszem Mikroprojektów (Partner Wiodący) przypomina o trwającym ciągłym/otwartym naborze wniosków o dofinansowanie z Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Beskydy/Beskidy w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska.

3. nabór wniosków o dofinansowanie mikroprojektów (Interreg Polska - Słowacja)

Stowarzyszenie „Region Beskidy” jako partner wiodący projektu parasolowego MikroINTERREG PL-SK oraz MikroINTERREG-edu PL-SK informuje o otwarciu 3. naboru na dofinansowanie mikroprojektów w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020, który rozpoczął się 9.02.2018 r. i potrwa do 13.04.2018 r. (godz. 15:00).

| kategorie: Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020

Informacja o planowanym naborze wniosków dla drugiej i trzeciej osi priorytetowej Programu Interreg Polska - Słowacja

5 marca 2018 roku w ramach Programu Interreg Polska - Słowacja planowane jest otwarcie naboru projektów do dofinansowania dla drugiej i trzeciej osi priorytetowej Programu Zrównoważony transport transgraniczny, celu szczegółowego: Zwiększanie dostępności transgranicznej obszaru pogranicza poprzez rozwój transportu multimodalnego oraz Rozwój edukacji transgranicznej i uczenia się przez całe życie.

| kategorie: Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020

Szkolenie dla potencjalnych wnioskodawców: 2. i 3. oś priorytetowa (Interreg Polska - Słowacja)

Zapraszamy do udziału w szkoleniu kierowanym do potencjalnych wnioskodawców zainteresowanych naborem wniosków projektowych dla osi priorytetowych dot. zrównoważonego transportu transgranicznego (transport multimodalny) oraz edukacji transgranicznej i uczenia się przez całe życie, które organizowane jest przez Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Interreg Polska – Słowacja wspólnie z Regionalnym Punktem Kontaktowych w woj. śląskim.

| kategorie: Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020

Materiały informacyjne ze spotkania nt. 3. osi priorytetowej Interreg Polska – Słowacja: Rozwój edukacji transgranicznej i uczenia się przez całe życie (19 stycznia 2018 r.)

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacjami, które zostały przedstawione podczas spotkania informacyjnego nt. 3. osi priorytetowej Interreg Polska – Słowacja: Rozwój edukacji transgranicznej i uczenia się przez całe życie, które odbyło się 19 stycznia 2018 r w Bielsku-Białej.

| kategorie: Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020
Pomóż nam poprawić serwis

Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś